Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Hakkımızda

Firmamız 2001 yılında durmuş çiçek tarafından Anadolu Zafer Sanayi’nde kurulmuştur. İlk önceleri sadece aksa jeneratör bayisi olarak başladığımız ticaret hayatımızda 35 m2 işyerimizde doğruluk dürüstlük ve kaliteli hizmeti benimsemiş olan firmamız şu anda 450 m2 işyerimizde tüm İç Anadolu’ya hizmet vermektedir. Ticaret hayatımızda karşılaştığımız birçok zorluklara rağmen biz en uygun fiyatlı jeneratörü en kaliteli servis ve jeneratör montajını iç Anadolu’da yapan lider firmaların arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

Konjen jeneratör yedek parça imalatı olarak kendi imalatımız olup birçok markaya vermiş olduğumuz motor blok suyu ısıtıcısı tamamen kendi imalatımızdır. Ce belgeleri kalite belgeleri alınmış olup ürünlerimiz firmamız garantisi altındadır. ARGE çalışmalarımızda daha farklı ürün gruplarında araştırma ve geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir. Bu arada ARGE olarak katlı elektrik yükselticisi imalatı yapmaktayız. Toptan ve perakende satışımız vardır.

Firmamız ARGE çalışmalarına oldukça önem vermektedir. Çünkü satışını yaptığımız ürünlerin yedek parça imalatını kendimiz yaptığımız takdirde sahada arıza yapan tamir ve bakımını yapmakta olduğumuz jeneratörlere daha uygun fiyatlı teknik servis imkânı sunmuş olmaktayız. 2014 başlarından bu tarafa bazı yedek parçaları kendimiz üretmekteyiz. Motor blok suyu ısıtıcısı olarak ürettiğimiz yedek parça pazardaki diğer muadillerine göre hem daha uzun ömürlü hem daha kullanışı hem de % 70 oranında daha ucuzdur.